پیش بازی اسپورتینگ لیسبون در مقابل تاتنهام

تاتنهام امشب در دومین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید در ورزشگاه خوزه آلوالاده به مصاف اسپورتینگ لیسبون برود.

تاتنهام در بازی اول با دو گل مارسی را شکست داد و اسپورتینگ لیسبون هم قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا را با سه گل در هم کوبید.

برعکس تاتنهام، اسپورتینگ در لیگ پرتغال اصلا حال و روز خوبی ندارد و از شش بازی خودش فقط ۱۰ امتیاز کسب کرده است و در رتبه هفتم جدول قرار دارد.

با توجه به درگذشت ملکه الیزابت، بسیاری از بازیکنان، مربیان و چهره‌های سرشناسی که در حال حاضر در فوتبال انگلیس حضور دارند یا سابقه بازی در انگلیس را داشته‌اند، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده‌اند.

کونته نیز در نشست خبری پیش از بازی برابر اسپورتینگ درباره این اتفاق صحبت کرد و ادعاهای جالبی را نیز مطرح کرد:« اتفاقی که چند روز قبل در انگلیس افتاد بسیار شوکه‌کننده بود. او 96 سال داشت و صادقانه باید بگویم باور این که او فوت کرده است برای من بسیار دشوار است. شما در ذهن‌تان این تصور را دارید که یک ملکه جاودانه است.»

این دو تیم فقط یکبار به صورت دوستانه باهم روبرو شده اند که آن بازی هم با نتیجه دو – دو به اتمام رسیده است.

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

 

گوگل پلی

 

مایکت

 

وب اپلیکیشن

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.