عربستانی ها در سودای خرید رونالدو

کریستیانو رونالدو در فصل نقل و انتقالات تلاش بسیاری انجام داد تا از منچستریونایتد جدا شود اما موفق به انجام این کار نشد. اما بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر مدعی شده بودند که بازیکنان یونایتد اطمینان دارند که رونالدو به دنبال جدایی از یونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است و به احتمال زیاد در ماه ژانویه از این باشگاه جدا خواهد شد. دو باشگاهی که پیش از این پیشنهادی جدی و قابل توجه به این ستاره پرتغالی ارائه کردند، النصر و الهلال بودند.

با توجه به شرایط مالی خوب این دو باشگاه، گفته شده بود که پیشنهاد ارائه شده از سوی آنها بسیار قابل توجه و هنگفت بوده است. هرچند رونالدو فعلا این پیشنهاد را نپذیرفت اما ممکن است شرایط در چند ماه آینده و خصوصا پس از پایان جام جهانی 2022 قطر برای او تغییر کند.

یاسر المسحل در گفتگو با اتلتیک مدعی شد: ما دوست داریم بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو را در لیگ عربستان ببینیم. این باعث می‌شود که بازخورد مثبتی بگیریم. من اطمینان دارم که این قرارداد گرانقیمتی است اما  درآمد باشگاه‌های ما در چند سال اخیر افزایش یافته است. من رونالدو را دوست دارم و امیدوارم بازی او در عربستان را ببینم.

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

 

گوگل پلی

 

مایکت

 

وب اپلیکیشن

 

 

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.