نعمتی: برای پرسپولیس خانه‌ام را فروختم

مدافع چپ پای پرسپولیس این فصل تبدیل به یکی از بازیکنان محوری تیم یحیی گل‌محمدی شده است و به خوبی توانسته است که جای خالی وحید امیری را در پرسپولیس پر کند.

او در جدیدترین مصاحبه اش صحبت های جالبی را مطرح کرده است.

برای حضور در پرسپولیس خانه‌ام را فروختم، همسرم گل دربی ام را پیش‌بینی کرده بود.

ابتدا من مهاجم بودم اما علی دوستی مهر به من گفت که بازیکن چپ پا کم است و به جناح چپ برو. به همین خاطر مدت‌ها دفاع چپ بازی کردم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه از چند وقت دیگر وحید امیری هم به جمع مدافعان چپ به پرسپولیس اضافه می شود تاکید کرد: او بازیکن بزرگی است و واقعاً از او درس میگیریم.

نعمتی در مورد اتفاقات بازی با نفت گفت: آنها تیم خوبی بودند اما هجمه الکی آوردند. پرسپولیس است دیگر برخی دنبال سو استفاده از نامش هستند تا بزرگ شوند.

برای حضور در پرسپولیس در یک ماه باید سه میلیارد و خورده‌ای پول می‌دادم که قسمتی از آن خانه‌ام را فروختم و قسمتی دیگر فردی کمک کرد. واقعا روزهای سختی داشتم اما بعد از چند وقت این پول پر شد.

زود طی شدن حضورم در جمع بزرگسالان کمی سخت بود. چند سال مدام از جوانان به تیم بزرگسالان می‌آمدم و شرایط سخت شد.

وی در خصوص گل خود در دربی هم گفت: دربی یکی از بزرگترین بازی‌های ایران است و فقط توانستم آن خوشحالی را با هواداران تقسیم کنم. همسرم قبل از بازی خواب دیده بود. او از چهار گلی که فصل قبل زدم دو گل را گفته بود. فکر می‌کنم جادوگر دارد.

 

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.