ویدیو، پیروزی منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون

منچسترسیتی در دیداری از هفته هشتم مقابل میزبانش ولورهمپتون با نتیجه ۳-۰ پیروز شد. هنوز به دقیقه یک این بازی نرسیده بودیم که گریلیش پاس دی‌بروینه را تبدیل به گل نخست کرد. هالند هم ترک عادت نکرد و در دقیقه ۱۶ گل دیگری زد که یازدهمین گلش در لیگ برتر بود. دقیقه ۶۹ هم دی‌بروینه پاس گل دومش را ارسال کرد تا فودن هم زننده گل سوم سیتی باشد. دی‌بروینه در مجموع روی ۱۰۰ گل لیگ برتری (۵۸ گل و ۹۲ پاس‌گل) نقش داشته.

در این دیدار ولورهمپتون از دقیقه ۳۳ با اخراج کالینز ۱۰ نفره تا پایان بازی به کارش ادامه داد. منچسترسیتی با این برد ۱۷ امتیازی شد و بالاتر از آرسنال در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفت.

او بعد از بازی گفت: «بازی خوب شروع شد و گلی که ما زدیم و سپس کارت قرمز آنها کار ما را راحت کرد. اما شرایط این بازی اصلا برای ما آسان نبود چون به فاصله کمی بعد از بازی در لیگ قهرمانان به اینجا آمدیم. کیفیتی که آنها با بازیکنانی مثل نتو، گدس و روبن نوس دارند خیلی بالاست و این یک بزرگ برای ما است. ما دردسر زیادی متحمل شدیم! ولورهمپتون را تحسین می‌کنم چون کار ما بسیار سخت کردند و تا آخرین لحظه جنگیدند. برایمان خیلی مهم بود که با برد به استقبال تعطیلات بازیهای ملی برویم.»

گواردیولا در مورد جک گریلیش هافبک تیمش که گل اول مسابقه را به ثمر رساند نیز حرف زد: «او بازی خیلی خوب داشت. قوی بود و گل خوبی زد. او کسی است که توپ را لو نمی‌دهد. حالا به تیم ملی می‌رود و امیدوارم سالم برگردد. دعا می‌کنم که همه بازیکنانم سالم برگردند اما خب این اردوی مهمی برای آنها در آستانه جام جهانی است.»

خلاصه بازی ولورهمپتون در مقابل منچسترسیتی:

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.