پیش بازی منچستر سیتی در مقابل دورتموند

تیم مدعی پر قدرت پپ گواردیولا و مدعی جدی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در نخستین دیدار خانگی این فصلش در لیگ قهرمانان باید در برابر جوانان جسور ادین ترزیچ در تیم دورتموند قرار بگیرد.

از نکات جالب توجه این دیدار می توان به تقابل ارلینگ هالند با هم تیمی های سابقش اشاره کرد. البته در تیم پپ بازیکنان دیگری مثل ایلکای گوندوغان و مانوئل آکانجی هم هستند که باید در برابر تیم سابقشان بازی کنند.

این دو تیم تا به حال چهار بار برابر هم قرار گرفته اند که دو برد سهم منچستر سیتی و یک برد هم برای زنبور ها بوده است. فیل فودن و مارکو رویس با دو گل زده برترین گلزنان بازی های رو در روی دو تیم هستند.

پپ گواردیولا با توجه به سابقه هدایت بایرن مونیخ سابقه سیزده تقابل رو در رو با زنبور ها را در کارنامه دارد که 8 برد و 4شکست آمار این سرمربی اسپانیایی است.

ایمریک لاپورت در کنار گرگور کوبل و محمود داهود سرشناس ترین غایبین د تیم در این دیدار هستند.

ادین ترزیچ هم دوبار در فصل قبل برابر منچسترسیتی پپ گواردیولا قرار گرفته است که در هر دو دیدار مغلوب نابغه تاکتیک ها شده است.

 

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

گوگل پلی

مایکت

وب اپلیکیشن

 

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.