پیش بازی لیورپول مقابل آژاکس

بعد از شکست تحقیر آمیز هفته اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل ناپولی، لیورپولی ها در هفته دوم میزبان آژاکس هستند. آرتور دیاز پرتغالی قضاوت بازی لیورپول آژاکس را برعهده خواهد داشت. تیاگو مارتینز هم داور وار خواهد بود.

آژاکس در هفته ششم لیگ هلند موفق شد ۵ بر صفر هیرنفین را شکست دهد تا با روحیه‌ای بالا به سراغ بازی مقابل لیورپول بیاید.

با تایید سایت رسمی باشگاه لیورپول، بازيکنان این تیم قبل از شروع بازی هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، یک دقیقه سکوت می‌کنند و بازوبندهای مشکی به نشانه احترام می‌بندند.

بعد از بازی لیورپول مقابل آژاکس در تاریخ ۲۲ شهریور (۱۳ سپتامبر)، قرمزها ۹ مهر (۱ اکتبر) در بازی بعدی لیگ‌برتری‌شان مقابل برایتون در آنفیلد صف‌آرایی خواهند کرد.

عملکرد لیورپول مقابل آژاکس در ۴بازی که در تمامی رقابت‌ها برگزار کرده اند به این صورت بوده است که: ۲ برد, ۱ مساوی و ۱ باخت برای لیورپولی ها ثبت شده است

لیورپول هیچگاه هر دو بازی ابتدایی خود در رقابت‌های اروپایی را بازنده نبوده است. در بازی برابر ناپولی، علی رغم بازی ضعیف لیورپول، تیاگو آلکانتارا ۷ دوئل را برنده شد، بیش‌تر از مجموع کل هافبک‌های لیورپول(۶)، و این آمار در حالی ثبت شد که او ۳۰ دقیقه فرصت برای بازی داشت.

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

https://cafebazaar.ir/app/com.foothub.android

گوگل پلی

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ftg.csfooball

مایکت

https://myket.ir/app/com.foothub.android

وب اپلیکیشن

https://app.cleansheetapp.com/

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.