اولین مصاحبه گراهام پاتر سرمربی جدید چلسی

بعد از اخراج توماس توخل از هدایت این تیم، شیرهای لندن به سراغ گراهام پاتر سرمربی موفق برایتون رفتند تا در ادامه فصل هدایت قهرمان 2021 اروپا را برعهده داشته باشد. گراهام پاتر در اولین مصاحبه خود با رسانه اختصصاصی باشگاه از احساسات و اهدافش در باشگاه لندنی می گوید.

احساساتم در حال حاضر؟ سورئال، کمی سردرگمی، شوک، هیجان و کمی غم چون جایی را ترک کردم که آدم های خوب زیادی آنجا می شناختم. اما خیلی خیلی خوشحالم و بابت ملاقات با آدم های جدید حس هیجان دارم. در مجموع هم خوشحالم و هم مفتخرم.

وقتی به عنوان تیم مهمان به استمفورد بریج می آیید، این مکان به شما یک حس هیجان انگیز فوق العاده منتقل می کند. تماشاگران پرشوق و ذوقی اینجا هستند که همیشه هوای تیم میزبان را دارند! بازی در استمفورد بریج همیشه بسیار دشوار است و بی صبرانه منتظرم تا ببینم میزبان بودن در این استادیوم و داشتن حمایت تماشاگران چه حسی دارد! جو استمفورد بریج حقیقتا خارق العاده است.

خوشحالم که توانسته ام قدم بعدی را برای ادامه دوران ورزشی ام بردارم. اینجا می توانم با یک گروه پرهیجان از بازیکنان و کادرفنی همکاری داشته باشم. فرصت فوق العاده ای برای من پیش آمده و می خواهیم یک تیم فوق العاده و با ذهنیت برنده بسازیم. چلسی تاریخ شگفت انگیزی دارد، یک مکتب فوق العاده که یک باشگاه تاریخی را به وجود آورده است. فقط کافی است در باشگاه قدم بزنید تا با اسامی بزرگ، جام ها و تصاویر به یادماندنی آشنا شوید. باعث افتخار من است که می توانم بخشی از این باشگاه باشم.

این شروع یک دوران هیجان انگیز است. من از حضور مالکان جدید واقعا هیجان زده ام، شخصیت و چشم انداز آنها برای باشگاه مرا تحت تاثیر قرار داده است. تاریخ باشگاه نیازی به شرح اضافی توسط من ندارد اما قصد داریم آن را دوباره به باشکوه ترین شکل ممکن رقم بزنیم، این بار به روش خودمان.

برای بهتر شدن باید از منطقه امن خودتان خارج شوید و وظیفه ما مربیان، به وجود آوردن این فرصت برای بازیکنان است. همه می خواهند پیشرفت کنند، رقابت کنند و مسئولیتی را در تیم بر عهده داشته باشند. زندگی یعنی ریسک کردن، یعنی انجام کارهایی که به آن عادت ندارید چون این است که باعث می شود زمینه رشد در شما فراهم شود.

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.