بازی دوستانه و مصدومیت دیاباته

این روزها رقابت های لیگ برتر به خاطر فیفا دی تعطیل است و تیم های مختلف سعی می کنند با انجام بازی های دوستانه خود را در شرایط ایده آل نگه دارند. در همین راستا قرار است گل گهر سیرجان از ساعت 16:30 امروز در ورزشگاه کارگران به مصاف پیکان تهران برود.

همینطور پیش از این گفته شده بود پرسپولیس به دنبال برگزاری یک بازی دوستانه با گل گهر سیرجان است که اکنون این بازی هم قطعی شده و قرار است دو تیم روز سوم مهرماه در ورزشگاه شهید کاظمی یک دیدار دوستانه با هم برگزار کنند. البته پرسپولیس علاوه بر گل گهر بدنبال بازی با فولاد خوزستان نیز می باشد.

شیخ دیاباته مهاجم جدید پرسپولیس در جریان تمرین روز گذشته این تیم دچار مصدومیت چهار سر زانو شد تا کادر پزشکی برای تشخیص درمان او وارد عمل شود. نتیجه آزمایش‌های MRI دیاباته نشان می‌دهد این مهاجم اهل کشور مالی حداقل ۶ هفته از میادین دور خواهد بود و هنوز نیامده، باید زمان زیادی از جمع سرخپوشان دور باشد. این در حالی است که پرسپولیس بعد از یورگن لوکادیا، روی شیخ دیاباته حساب کرده بود تا با حضور این دو مهاجم خارجی، خط حمله خود را تقویت کند.

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

 

گوگل پلی

 

مایکت

 

وب اپلیکیشن

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.