پیش بازی چلسی در مقابل سالزبورگ

تیم فوتبال چلسی در ورزشگاه استمفوربریج از ساعت 23:30 به قضاوت ایوان کروزلیاک در مقابل سالزبورگ قرار میگیرد. این دیدار اولین بازی آبی های لندن تحت هدایت گراهام پاتر خواهد بود. شیرهای لندن از تعویض سرمربی در لیگ قهرمانان خاطرات خوبی دارند و هر دو قهرمانی خود را در این حالت کسب کرده اند.

با توجه به شکست چلسی در بازی اول در برابر دینامو زاگرب و تساوی سالزبورگ مقابل میلان، هر دو تیم در این دیدار محکوم به پیروزی هستند و نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار دارند.

نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد بر اساس آخرین اخبار به نظر می رسد ادوارد مندی به دلیل مصدومیت، دیدار امشب چلسی در لیگ قهرمانان مقابل ردبول سالزبورگ را از دست بدهد. همچنین انگولو کانته، ستاره فرانسوی و پرتلاش چلسی نیز دیگر بازیکن غایب در تمرینهای چلسی در کوبهام بوده و به نظر می رسد او نیز شانسی برای حضور در ترکیب این تیم در بازی امشب نخواهد داشت.

گراهام پاتر در باره باز یامشب در کنفرانس قبل از بازی گفت: برای ما شب بی‌نظیری است. برای همه ما. همه خیلی هیجان داریم. در عین حال مشغول آماده‌سازی تیم هستیم و داریم با بازیکنان آشنا می‌شویم. این فرصت فوق‌العاده‌ای است. بازیکنان می‌خواهند موفق باشند و من از این بابت راضی و خوشحالم. بازیکنانی که ما داریم کیفیتی عالی دارند.

 

با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

کافه بازار

گوگل پلی

مایکت

وب اپلیکیشن

 

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.