دینامو با محرمی یقه چلسی را گرفت

تیم دیناموزاگرب در شبی که صادقی محرمی را در ترکیب داشت موفق به کسب پیروزی یک بر صفر مقابل چلسی شد. چلسی که این فصل عملکرد کاملا سینوسی داشته است در شب اول لیگ قهرمانان اروپا در زاگرب زمین گیر شد تا سه امتیاز مهم را از دست بدهد.

مدافع ملی پوش دینامو زاگرب به عنوان چهارمین بازیکن ایرانی تاریخ بعد از سردار آزمون، مهدی طارمی و علی دایی فرصت بازی مقابل چلسی را پیدا کرد و عملکرد بسیار خوبی هم داشت. او 76 دقیقه در زمین حضور داشت و یکی از بازیکنان تاثیر گذار دینامو در پیروزی برابر شیرهای لندن بود.

اوریشیچ در دقیقه 13 موفق شد دروازه چلسی را باز کند. چلسی که از باز کردن دروازه دینامو در نیمه اول ناکام مانده بود، در اوایل نیمه دوم توسط اوبامیانگ به گل رسید اما داور آن را آفساید اعلام کرد. در پانزده دقیقه پایانی کار تعویض های پرتعدادی را شاهد بودیم که یکی از آنها خروج محرمی و ورود  راسموس بود.

با توجه به پیروزی دینامو زاگرب و توقف میلان در مقابل سالزبورگ، صادق محرمی و هم تیمی هایش در صدر جدول گروه قرار گرفته اند و می توانند امیدوار باشند که این بار به مرحله دوم برسند.
با دانلود اپلیکیشن کلین شیت از گوگل پلی، کافه بازار یا مایکت مسابقات مهم ورزشی رو به صورت آنلاین تماشا کنید، آمار لحظه تمامی مسابقات رو یکجا داشته باشید و همچنین با شرکت در پیش بینی و نظر سنجی سکه جایزه بگیرید و در لیگ فصلی جایزه نقدی برنده شوید.

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه

جدیدترین اخبار و اطلاعیه های دنیای ورزش را دریافت کنید.